Dagligleder Lars Olsen fortsetter sin julerunde hos våre trofaste sponsorer og samarbeidspartnere.

Turen startet med en treningsøkt hos Sparta treningssenter. Sparta er alle våre spillere sitt treningsstudio, hvor tilbudene og fasilitetene er fantastiske. Vi er så takknemlige for å ha med Sparta på laget, og de er med på å gjøre treningshverdagen for våre spillere fleksibel og bra.

Lars fikk overlevert julekort og julegodt, før turen gikk videre til Plexusklinikken.

Plexusklinikken AS hjelper oss å holde spillerne våre friske og for fri plager.

Den ukentlige oppfølgingen vi får og støttespilleren Plexusklinikken er i hverdagen er helt avgjørende for både utvikling og prestasjon i klubben vår. Dere medisinske bidrag er åpenbart avgjørende, men kompetansen og rådgvining knyttet til fysisk trening, dosering og treningsplanlegging preger hverdagen vår i aller høyeste grad.

Julerunden avsluttes med en deilig middag på Tataki.
Tataki er et lite uformelt spisested i Ski sentrum som serverer fusionmat, med innslag fra Japan, Thailand og Vietnam. Før hjemmekamp møtes jentene på Tataki for å nyte et godt måltid. Dette er noe vi setter stor pris på og er en viktig forberedelse før en kamp.